ORGANIZATOR

Dlaczego Mito-Pharma?

Firma Mito-Pharma istenieje na polskim rynku już od ponad 10 lat. Powstała w wyniku poszukiwań najwyższej jakości substancji odżywczych, które skutecznie uzupełnią codzienną dietę i zapewnią zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Zależało nam na tym, by preparaty, które proponujemy miały nie tylko najwyższą jakość i czystość, ale także by były maksymalnie skuteczne, a więc by docierały aż do komórek i mitochondriów i w ten właśnie sposób wpływały na zachowanie zdrowia. Dlatego też postawiliśmy m.in. na preparaty wybitnego niemieckiego biochemika, prekursora szerzenia wiedzy o mitochondriach, prelegenta organizowanych przez nas konferencji – dr. Franza Enzmanna.

Właśnie, dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu dr. Franza Enzmanna udało nam się stworzyć portfolio najwyższej jakości preparatów mitochondrialnych – mitoceutyków, które skutecznie wspierają funkcje mitochondriów. Wszystko w oparciu o rzetelną wiedzę dotyczącą procesów biochemicznych zachodzących w organizmie człowieka i funkcjonowaniu mitochondriów komórkowych. Ogromny wpływ na rozwój Mito-Pharmy ma także współpraca z niemieckim lekarzem i diagnostą chorób o podłożu mitochondrialnym, autorem licznych publikacji naukowych – dr. Bodo Kuklinskim. Współpraca ta zaowocowała m.in. wydawaniem przez firmę literatury fachowej poświęconej zdrowiu i mitochondriom. Przy współpracy z dr. n. med. Bodo Kuklinskim firma wydała na polskim rynku m.in. książki:

  • Mitochondria. Diagnostyka uszkodzeń mitochondrialnych i skuteczne metody terapii,
  • Niestabilność Stawu Szyjnego. Przyczyna wielu niezdiagnozowanych chorób. Symptomy – Diagnostyka – Terapie,

W Polsce jesteśmy prekursorami rozpowszechniania wiedzy o mitochondriach oraz jedyną firmą, która w swoim portfolio posiada mitoceutyki, a wiedzę dotyczącą zdrowia propagujemy nie tylko poprzez literaturę naukową, ale także przez organizowane szkolenia i konferencje naukowe, które cieszą się ogromnym powodzeniem. W Międzynarodowej Konferencji Mitochondrialnej każdego roku bierze udział ponad 300 uczestników – lekarzy, farmaceutów, terapeutów, specjalistów różnych dziedzin, a także pacjentów, którzy mogą korzystać z wiedzy najwyższej klasy specjalistów w zakresu zdrowia i mitochondriów.

Ponadto otworzyliśmy fachowe laboratorium, które wykonuje specjalistyczne badania.

Nasza praca jest również naszą pasją. Z roku na rok coraz prężniej rozwijamy się, a wszystko po to, by zachęcać coraz większą liczbę naszych Klientów do dbałości o zdrowie i dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Właśnie dla zadowolenia naszych Klientów stawiamy na ciągłe doskonalenie się, zdobywanie wiedzy i obsługę na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze działania opieramy na wiedzy, doświadczeniu, najwyższej jakości i najnowszych technologiach. Właśnie dlatego w naszej pracy kierujemy się zasadą: zdrowie dzięki nauce.

Możemy pochwalić się również stałą współpracą z Międzynarodowym Stowarzyszeniem IMMA (International Mitochondrial Medicine Associaton), dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych zdobyczy wiedzy o mitochondriach, ich odżywianiu i ochronie. Warto również wspomnieć, że w 2016 roku otrzymaliśmy od Międzynarodowego Stowarzyszenia IMMA wyróżnienie – Mitochondrialną Evę, która przyznawana jest za szczególny wkład w szerzenie wiedzy o mitochondriach.

Na każdym etapie i polu naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość. Nasze działania opieramy na wiedzy i doświadczeniu, które nieustannie zdobywamy i rozwijamy. W naszej pracy wykorzystujemy także najnowsze technologie i najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe. Dbamy również o obsługę Klientów na najwyższym poziomie, a działanie preparatów, które znajdują się w naszym portfolio potwierdzone jest badaniami naukowymi, certyfikatami jakości oraz licznymi pozytywnymi opiniami Klientów. Każdego dnia kierujemy się zasadą: zdrowie dzięki nauce.

Dlaczego mitoceutyki?

Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi czy też szkodliwą mikroflorą.

Preparaty zawierają fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie, zgodnych z wytycznymi EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności).

Są to doskonale opracowane preparaty, które trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów, a ich działanie potwierdzone jest badaniami naukowymi. Mitoceutyki powstają w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne i spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Właśnie dlatego, że trafiają one bezpośrednio do komórek w swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości. Najwyższą jakość mitoceutyków potwierdzają zarówno certyfikaty jakości, jak i liczne pozytywne opinie Klientów. Dzięki doskonałej jakości mają one wysokie walory odżywcze i przyczyniają się do zachowania zdrowia.

Wszystkie preparaty zawierają substancje mitochondrialne, czyli grupę substancji odżywczych stosowanych w celu ochrony i wsparcia mitochondriów komórkowych. Ich głównym zadaniem jest uczestniczenie w procesach wytwarzania energii komórkowej, utrzymania płynności błon komórkowych oraz ochrona przed nadmiernym działaniem wolnych rodników tlenowych.

Rejestracja na V Konferencję Medycyny Mitochondrialnej Online

Cena biletu: 250 zł

«