Najczęściej zadawane pytania

Gdzie i kiedy odbędzie się konferencja?

Konferencja odbędzie się 7 października 2023r., w formie hybrydowej. Oznacza to, że wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Novotel Centrum Poznań, oraz transmitowane będzie na żywo w formie online. Wszystkie informacje organizacyjne oraz techniczne, dzięki którym będziecie mogli Państwo uczestniczyć w wydarzeniu, zostaną wysłane na Państwa adres mailowy podany przy rejestracji.

Ile kosztuje udział w konferencji?

Udział w konferencji jest płatny i wynosi 399 zł online oraz 459 zł stacjonarnie.

W jaki sposób należy dokonać płatności za uczestnictwo w konferencji?

Płatności online przechodzą przez bramkę płatniczą ING imoje.
Metody płatności: BLIK, przelew natychmiastowy, GPay, karta płatnicza.

Opłatę za konferencję można dokonać także na konto:

MEETING15 S.A. PŁOCHOCIŃSKA 164 / 7C 03-044 WARSZAWA
TAX ID (VAT ID): 524-288-96-75
KRS: 0000799802
ING Bank Śląski PL 17 1050 1012 1000 0090 3193 1034
SWIFT: INGBPLPW
Waluta / Currency: PLN

Tytuł przelewu: Zakup biletów na wydarzenie: VII Międzynarodowa Konferencja Medycyny Mitochondrialnej

Co obejmuje opłata za konferencję?

Opłata obejmuje udział w konferencji stacjonarnej lub online (bilet elektroniczny), 3-tygodniowy dostęp do nagrań, materiały prasowe, upominek, rabat na nocleg w dniu konferencji oraz imienne certyfikaty uczestnictwa. Uwaga – pakiet konferencyjny wysyłamy tylko na terenie Polski. Dla chętnych materiały konferencyjne możemy wysłać drogą elektroniczną.

Czy otrzymam fakturę VAT za udział w konferencji?

Tak. Uczestnik po opłaceniu uczestnictwa otrzyma fakturę VAT. Należy zaznaczyć odpowiednią opcję podczas rezerwacji miejsca.

Czy otrzymam dokument potwierdzający mój udział w konferencji?

Tak. Każda osoba, która opłaci udział w konferencji otrzyma mailowo potwierdzenie udziału w konferencji wraz z kodem dostępu na wydarzenie.

Jak zgłosić udział w konferencji?

Aby zapisać się na konferencję, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://meeting15.com/pl/buy/tickets/mito-pharma-zdrowie-dzieki-nauce-vii-miedzynarodowa-konferencja-medycyny-mitochondrialnej.W przypadku problemów prosimy wysłać wiadomość e-mail pod adres biuro@mito-pharma.pl, wpisując w pole tematu: Konferencja – problemy z rejestracją.

UWAGA. W przypadku zakupu większej ilości biletów, prosimy o podanie różnych adresów e-mail, ponieważ na 1 adres e-mail można otrzymać maksymalnie 1 bilet.

Do kiedy trwa rejestracja?

Rejestracja trwa do 5 października dla udziału stacjonarnego oraz do 7 października dla udziału online.

Czy wykłady będą tłumaczone?

Tak. Wykłady będą przetłumaczone na język polski (lektor).

Kto może wziąć udział w konferencji?

Konferencja dedykowana jest lekarzom, pacjentom, dietetykom, fizjoterapeutom, farmaceutom, a także wszystkim, którzy są zainteresowani medycyną mitochondrialną oraz zdrowiem człowieka.

Co zrobić w sytuacji gdy z przyczyn losowych nie mogę wziąć udziału w konferencji?

Konferencja zostanie zarejestrowana i będzie dostępna przez okres kolejnych trzech tygodni na opłaconym koncie uczestnika konferencji.

Co się stanie jeśli nie zapłacę przed konferencją – czy to oznacza rezygnację z udziału?

Nieuregulowanie płatności przed terminem konferencji nie jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w konferencji online. Należy wówczas skontaktować się telefonicznie z pracownikiem firmy pod numerem 95 736 50 50 lub mailowo biuro@mito-pharma.pl.

W jaki sposób zostanę powiadomiony o tym, że formularz zgłoszeniowy został dostarczony do organizatora konferencji?

Zaraz po rejestracji Online Zamawiający otrzyma drogą mailową automatycznie potwierdzenie wpisania na listę uczestników konferencji. W przypadku braku odpowiedzi uczestnik proszony jest o kontakt z organizatorem pod numerem 95 736 50 50 lub mailowo biuro@mito-pharma.pl.

Skąd mogę pobrać materiały udostępnione uczestnikom konferencji online przez organizatora?

Informacja o dostępności materiałów wysłana będzie drogą mailową, po zakończeniu konferencji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży pod nr tel. 95 7 36 50 50 lub mailowo biuro@mito-pharma.pl.

Skąd mam wiedzieć, że przyczyną złej jakości transmisji jest słaba przepustowość mojego Internetu?

Łącze internetowe użytkownika powinno mieć przepustowość większą niż 10 Mbps. Przepustowość łącza można sprawdzić za pomocą np. livestream YouTube https://www.youtube.com/watch?v=AdUw5RdyZxI
Jeżeli użytkownik będzie miał problemy z odtwarzaniem tego streamu, to oznacza iż przepustowość łącza nie jest wystarczająca.

Co zrobić , jeśli dźwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem lub nic nie słyszę?

W przypadku braku synchronizacji obrazu z dźwiękiem lub braku głosu prosimy o odświeżenie strony. Prosimy również sprawdzić ustawienia audio na urządzeniu, z którego korzystają Państwo podczas transmisji — czy dźwięk nie jest wyłączony lub wyciszony.

Co zrobić, gdy dźwięk / obraz zacina się lub nie działa płynnie?

W większości przypadków jest to spowodowane niewystarczającą przepustowością Pana/Pani łącza internetowego. W przypadku pozytywnej weryfikacji łącza pod adresem: https://www.speedtest.net/pl  prosimy o bezpośredni kontakt z Organizatorem.

Czy są przewidziane przerwy?

Tak. Podczas konferencji przewidziane są krótkie przerwy między wykładami oraz przerwa kawowa i przerwa obiadowa.

Jestem dziennikarzem i chcę wziąć udział w konferencji – czy muszę płacić za udział?

Dziennikarzy uprzejmie prosimy o kontakt z opiekunem wydarzenia.

OPIEKUN KONFERENCJI
tel:
512 318 523
Maciej Krawczyk

Bilet: online 399 PLN, stacjonarny 459 PLN

«